Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Informace o produktech Bohemia Energy

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti - BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.bohemiaenergy.cz


20.3.2013

V České republice působí několik desítek dodavatelů elektrické energie a společnost Bohemia Energy Entity s.r.o. patří k těm nejvýznamnějším. Co můžeme najít na stránkách www.BohemiaEnergy a jaké produkty tato společnost nabízí?

Tarify GARANCE

Společnost Bohemia Energy Entity s.r.o. nabízí dodávky eletřiny a plynu jak pro domácnosti, tak pro firmy a velkoodběratele.

Pro běžné domácnosti nabízí nepříklad tarif GARANCE Home Standard 24 (sazba D01d nebo D02d), pro odběratele, kteří vytápějí akumulačními kamny je to například tarif GARANCE Home Aku 8 (D26d), pro rodinné domy vybavené tepelným čerpadlem je to pak například tarif GARANCE Home Tepelné čerpadlo 22 (sazba D55d nebo D56d) a další.

Konkrétní nabídku tarifů a ceník jednotlivých produktů je k dispozici prostřednictvím online kalkulačky cen elektřiny anebo také pomocí kalkulátoru elektřiny přímo na stránkách BohemiaEnergy.cz.

Jak přejít k Bohemia Energy

Pokud se rozhodnete změnit dodavatele a přejít k Bohemia Energy Entity s.r.o., na stránkách www.BohemiaEnergy naleznete formulář, kde zadáte své kontaktní údaje, kde Vás bude kontaktovat pracovník nebo pracovnice Bohemia Energy Entity s.r.o. aby s Vámi dohodl nebo dohodla nezbytné kroky.

Bohemia Energy pro zákazníky

V sekci Zákaznická péče jsou na www.BohemiaEnergy.cz pro zákazníky připraveny informace co dělat při v nejrůznějších situacích - při změně platební metody, při změně odběrného místa, při změně sazby či jističe spod. V případě jakýchkoliv dodazů je možno kdykoliv kontaktovat Zákaznický servis na emailu kontakt@bohemiaenergy.cz

Názory, diskuze

Pokud Vás zajímají zkušenosti s BohemiaEnergy a názory stávajících zákazníků, můžete si také přečíst o BohemiaEnergy na diskuzích na internetu.