Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Cena elektřiny 2012 EON

E.ON je jeden z našich nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny. V roce 2012 vychází u nejběžnější sazby pro domácnosti (D02d) v produktové řadě E.ON ElektřinaKlasik cena za 1 kWh přibližně 4,63 Kč/kWh.

Ale podobně jako další dodavatelé také EON nabízí dodávku elektřiny v několika produktových řadách, které obsahují více produktů a podle zvoleného produktu a produktové řady se pak odvíjí cena elektřiny 2012 u EON.

Produktové řady Elektřina, ElektřinaTrend, EkoElektřina

V současné době nabízí E.ON tři hlavní produktové řady - Elektřina, Elektřina Trend a EkoElektřina. Produktová řada Elektřina je určena pro zákazníky, kteří chtějí smlouvu o dodávce elektřiny na dobu neurčitou, u Elektřiny Trend je uzavřena smlouva na dobu určitou na 1 rok. EkoElektřina je pak pro zákazníky, kteří preferují odběr elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Konkrétní produkty EON

Každá produktová řada pak obsahuje konkrétní produkty - výběr daného produktu už pak záleží na tom, jakým způsobem elektřinu v domácnosti využíváte. Produkty pokrývají klasické sazby elektřiny D01d, D02d pro běžné domácnosti, sazby D25d, D26d s nízkým tarifem pro domácnosti které topí elektrickými akumulačními kamny, D45d, D55d, D56d pro domácnosti s přímotopy apod.

Využijte kalkulátor ceny elektřiny

Pro určení konkrétní ceny elektřiny u EON je ovšem potřeba znát také přibližnou roční spotřebu a hodnotu hlavního jističe. Pro získání informací o cenách elketřiny 2012 u EON je proto ideální využít některou z online kalkulaček cen elektřiny, které jsou dnes běžně dostuné na internetu (například zde).


Náš tip: Chcete platit méně za elektřinu? Srovnejte si nabídky dodavatelů elekrické energie zde a vyberte si toho nejlevnějšího.