Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
35.000
4.500
4.500
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky, které máte ihned - do 5 minut na účtu

Existují půjčky, které máte ihned (do 5 minut) na bankovním účtě, a o které můžete díky internetu žádat nonstop. Jsou to malé rychlé půjčky od nebankovních společností, sloužící na pokrytí aktuálního nedostatku financí. Chybí Vám aktuálně menší částka a víte, že do měsíce budete moci půjčku bezpečně splatit? Pak jsou tyto půjčky určeny právě pro Vás.

Podívejme se, jaké mají tyto půjčky parametry a které nebankovní firmy tyto půjčky poskytují.

Tyto půjčky jsou také označovány jako "SMS půjčky do 5 tisíc" nebo "Finské půjčky" a jsou charakteristické svou dostupností a rychlostí. Pokud hledáte půjčku pro všechny, nejlépe této představě asi odpovídá právě tato SMS půjčka do 5 tisíc. Při žádosti o ni nepotřebujete dokládat své příjmy, a u některých firem se vše obejde i bez nahlížení do registrů dlužníků. Půjčka je navíc ve většině případů bez registračního poplatku (nebo jen se symbolickým poplatkem 1 Kč) - cenu za půjčení uhradíte ve splátkách půjčky.

SMS půjčky jsou bleskově rychlé

O půjčky požádáte SMSkou nebo online formulářem, neztrácíte čas vyřizováním žádosti na pobočce. Posouzení žádosti proběhne v podstatě okamžitě po odeslání formuláře - do 5 až 10 minut jsou data zpracována a Vy jste informováni pomocí SMS zprávy, případně Vás bude kontaktovat operátorka telefonicky. Takže se o schválení (případně neschválení) dozvíte v podstatě ihned.

Vyberte si: do několika minut na účet nebo složenkou do 3 dní

U některých SMS půjček před výplatou si můžete vybrat, zda chcete poslat peníze složenkou, nebo na účet. Peníze na účet Vám přijdou rychleji než složenka, ne každý ale chce půjčku na účet posílat, ať už má důvody jakékoliv. Většina SMS společností Vám bez problémů poskytne SMS půjčku do 5000, mnohé z nich nemají problém s SMS půjčkou do deseti tisíc nebo dokonce i 20ti tisíc. Například maximální výše půjčky u nejznámější společnosti Ferratum (někdy nesprávně uváděná jako 'Feratum') je právě 10 000 Kč.

Everyday Plus, NetCredit, Zaplo a další

K dalším společnostem, poskytujícím rychlé SMS půjčky, které jsou na vašem účtu téměř ihned, respektive do 5 či 10 minut, patří například Everyday Plus, NetCredit nebo Zaplo, o tyto půjčky lze žádat také pomocí online formuláře. Vedle těchto půjček jsou u nás dostupné SMS půjčky Pepa.cz, Úvěr911, Express Credit, nebo také Perfect Money, RealMoney, Kredia.cz, ViaSMS.cz, CreditON.cz nebo Credit Money.

Mějte na mysli, že nabídka půjček se rychle mění, aktuální nabídku hledejte v tabulce viz. výše.

Tip: Promyslete si předem:

Před tím, než uzavřete smlouvu o půjčce, je důležité promyslet si několik věcí. Jaké jsou Vaše měsíční příjmy, kolik měsíčně utratíte? Zbyde Vám dostatečná částka na splátku úvěru?

Důležité pravidlo: Neberte si půjčku na splacení jiné půjčky! Vyjímkou je tzv. konsolidace úvěrů, při které je díky sloučení půjček a prodloužení doby splatnosti možné dosáhnout snížení měsíční splátky i úrokové sazby. Více se o konsolidaci neboli slučení půjček dozvíte například zde.


Info tip: Jste občanem Slovenska a uvažujete o úvěru? Informace o typech půjček, které lze získat na Slovensku, najdete například na webu Univerzálna-Pôžička.sk

Podobné půjčky:
SMS půjčky do 6000