Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Top půjčky květen 2016:
12.000
4.500
4.500
250.000
Půjčky do 15 minut
Bez doložení příjmů, bez registrů
Finanční rady a tipy

Půjčky Praha - ihned, na ruku

Nabídka půjček v Praze je obrovská, jen jde o to se v nabízených produktech správně zorientovat a vybrat si ten správný. Vedle renomovaných bankovních institucí mohou obyvatelé Prahy žádat o úvěry u nebankovních společností anebo u soukromých investorů.

Parametry jednotlivých půjček se ale odlišují a rovněž míra rizika je u každé společnosti jiná.

Nebankovní půjčky Praha

Nebankovní půjčky v Praze poskytuje mnoho společností, za všechny je pořeba zmínit společnosti Provident, Home Credit nebo Cofidis. Přímo v Praze působí například také společnost Tommt Stachi, která poskytuje půjčky i lidem se zápisem v registru.

Půjčky Praha bez registru

Pokud máte zápis v registru dlužníků, jsou Vaše šance na získání úvěru menší. Ale nic není ztraceno. Záleží, jak velkou sumu peněz požadujete. Pokud budete chtít půjčit 100000, 200000 nebo více, zápis v registru dlužníků nebude problém, ale pravěpodobně budete muset dát do zástavy nemovitost. Takovéto půjčce se říká Americká Hypotéka a můžete o ni požádat online zde.

Rychlé SMS půjčky ihned

Pokud požadujete menší částku, můžete žádat společnost Provident, Tommy Stachi anebo využít některou z rychlých okamžirých krátkodobých půjček - tzv. SMS půjček neboli půjček před výplatou - přehled SMS půjček včetně online žádostí naleznete na této stránce.

Půjčky žádejte online

Ať už jste obyvatelem Prahy, nebo bydlíte kdekoliv jinde v České republice, bude pro Vás jedna z nejrychlejších a nejpohodlnějších možností, jak získat půjčku, požádat o ni online přes Internet. Většina bankovních i nebankovních společností dnes nabízejí možnost požádat o půjčku online - přehled online žádostí o různé typy půjček naleznete například zde.


Náš tip: Žádejte půjčku bez doložení příjmů4 500 Kč ihned na účet. Žádné zbytečné papírování, registry jsou tolerovány. I pro studenty, důchodce, ženy na MD. Vyřízení během 5 minut.


Podobné půjčky:
Půjčky Brno
Půjčky Ostrava
Půjčky Liberec