Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
12.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka před výplatou - na účet i hotově

Známe to asi všichni - výplata je daleko, ale peněženka zeje prázdnotou a člověk skoro nemá ani na základní potraviny. A do toho třeba ještě přijdou nečekané výdaje. Rychlá půjčka před výplatou na účet je označení pro okamžitou, dostupnou a krátkodobou půjčku na cokoliv, která je určena přesně pro tyto situace.

Poskytují ji zpravidla menší nebankovní společnosti a peníze Vám mohou být zaslány na účet nebo na složenku.

Půjčky před výplatou do hodiny

Půjčky do výplaty existují jak hotovostní ("na ruku"), tak bezhotovostní (na účet). Pokud potřebujete peníze ihned - ještě dnes, volte nové rychlé půjčky před výplatou a na účet - pokud totiž máte bankovní účet veden u stejné instituce, jako společnost, která peníze poskytuje, je reálné, že můžete získat půjčku před výplatou do hodiny.

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou - parametry

Krátkodobé půjčky před výplatou jsou poskytovány v částkách zhruba od 1000 Kč do 10000. Půjčky jsou až na výjimky bez dokládání příjmů a některé jsou také bez registrů - tedy i pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků. Rychlé půjčky před výplatou na účet jsou typicky poskytovány na 14, 21 nebo 30 dní. Existují společnosti, které poskytují tyto půjčky na libovolně dlouhou dobu mezi 1-30 dny. Některé společnosti také nabízejí možnost za poplatek prodloužení splatnosti půjčky - to pro případ, že víte, že se se zaplacením půjčky asi opozdíte.

Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku

Při žádosti o půjčku do výplaty se typicky platí symbolický poplatek 1 Kč pro ověření funkčosti Vašeho bankonvího účtu, na který mají být zaslány peníze. To je běžná praxe u většiny poskytovatelů těchto malých rychlých půjček, někteří se snaží vyjít svým klientům vstříc a poplatek snižují na 1 haléř nebo se bez něj obejdou úplně.

Dalším poplatkem je cena za půjčené peníze - ta bývá u malých půjček do 5000 Kč v řádu stokorun až tisícikorun. Není ale výjimkou, že se setkáme s akční nabídkou na nové rychlé půjčky před výplatou bez poplatku, kdy jsou peníze při první žádosti půjčeny zcela zdarma.

Před tím, než si půjčíte

Spočítejte výšku vašich měsíčních příjmů a výdajů. Promyslete si, zda budete moci měsíčně odeslat splátku půjčky. Pozorně si prostudujte všechny odstavce smlouvy o půjčky. Pamatujte, bezpečnější určitě je půjčit si u prověřených společností než u neznámých, či soukromé osoby.
Podobné půjčky:
Půjčka před výplatou 30 dnů
Půjčka do výplaty