Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Top půjčky říjen 2016:
12.000
4.500
4.500
250.000
Půjčky do 15 minut
Bez doložení příjmů, bez registrů
Finanční rady a tipy

Půjčky bez doložení příjmů online všem

Půjčka bez doložení příjmu online do 10 000 Kč je malý rychlý úvěr, který de obejde bez zdlouhavého a nepříjemného papírování. Ne každý má dnes dostatečně vysoké a pravidelné příjmy a finanční trh nabízí řešení i v těchto případech.

Jste-li žena na mateřské dovolené, důchodce, student nebo pracující s nízkým příjmem, tato půjčka je určena právě pro Vás.

Půčky bez příjmů od nebankovních společností

Nebankovní společnosti jsou při posuzování svých klientů mírnější než banky, nicméně mnohé z nich potvrzení o příjmu vyžadují také. Naštěstí je zde ale řada nebankovních společností, pro které půčky bez dokladování příjmů nejsou žádný problém.

SMS půjčky bez příjmu

Jednou z možností, jak získat půjčku bez příjmů, je tzv. Finská neboli SMS půjčka. Je to rychlá nebankovní půjčka, o kterou můžeme zažádat pomocí SMS anebo online formuláře a nemusíme dokládat svůj příjem.

Půjčky bez 1 Kč

Některé z těchto půjček vyžadují při registraci zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč na účet věřitelské společnosti. V poslední době ale není problémem na trhu půjček najít i SMS půjčku bez 1 Kč. Jedná se například o půjčky Ferratum, CreditOn nebo Půjčkomat. Většinou je takováto rychlá půjčka před výplatou poskytována bez zbytečného papírování a u některých společností i bez nahlížení do registrů dlužníků.

Půjčky od soukromých investorů

Součástí nebankovního sektoru jsou také tzv. soukromí investoři - tedy osoby, které za úplatu půjčují své volné finanční prostředky. Tito soukromníci zpravidla doklad o příjmech nevyžadují a peníze poskytnou velmi rychle. Snadná dostupnost půjček od soukromých osob je ale vyvážena vysokým úrokem a dalšími riziky.

Nebankovní americké hypotéky

Požadujete-li vyšší částky než jen několik tisícikorun a nechcete-li se zaobírat prokazováním svých výdělků, existuje zde možnost výhodného, levného a poměrně bezpečného úvěru v podobě nebankovní americké hypotéky. Jedná se o půjčku s ručením nemovitostí ve výši 100 000 až několik miliónů korun, na kterou se specializují některé nebankovní firmy. Za všechny jmenujme například společnosti Vitacredit nebo Acema.

PŮJČKA do 15 minut – žádejte online hned teď!

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte PŮJČKU IHNED
až 4500 Kč na 1 – 30 dní. Bez dokladů, vyřízení do 15 minut.

Ručení za půjčku

Menší částky jsou často půjčovány zcela bez ručení. U větších částek se můžeme setkat s různými typy ručení za poskytnutou půjčku. V případě amerických hypoték dlužník ručí nemovitostí - dojde k zápisu zástavního práva ve prospěch věřitele do katastru nemovitostí. Druhým typem ručení je směnka. Směnka je cenný papír, ve kterém se dlužník zaváže, že bezpodmínečně uhradí v určitý den na daném místě částku uvedenou na směnce. Dalším typem ručení je přistoupení tzv. ručitele ke smlouvě. Ručitel je třetí osoba, která na sebe bere povinnost, že uhradí dluh v případě, že tak dlužník neučiní.


Doporučujeme: Jste občanem Slovenska a potřebujete nutně peníze? Vyberte si některý z online úvěrů na Univerzálna-Pôžička.sk


Náš tip: Žádejte půjčku bez doložení příjmů4 500 Kč ihned na účet. Žádné zbytečné papírování, registry jsou tolerovány. I pro studenty, důchodce, ženy na MD. Vyřízení během 5 minut.