Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
4.500
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez doložení příjmů online

Půjčka bez doložení příjmu online do 10 000 Kč je malý rychlý úvěr, který de obejde bez zdlouhavého a nepříjemného papírování. Ne každý má dnes dostatečně vysoké a pravidelné příjmy a finanční trh nabízí řešení i v těchto případech.

Jste-li žena na mateřské dovolené, důchodce, student nebo pracující s nízkým příjmem, tato půjčka je určena právě pro Vás.

Půčky bez příjmů od nebankovních společností

Nebankovní společnosti jsou při posuzování svých klientů mírnější než banky, nicméně mnohé z nich potvrzení o příjmu vyžadují také. Naštěstí je zde ale řada nebankovních společností, pro které půčky bez dokladování příjmů nejsou žádný problém.

SMS půjčky bez příjmu

Jednou z možností, jak získat půjčku bez příjmů, je tzv. Finská neboli SMS půjčka. Je to rychlá nebankovní půjčka, o kterou můžeme zažádat pomocí SMS anebo online formuláře a nemusíme dokládat svůj příjem.

Půjčky bez 1 Kč

Některé z těchto půjček vyžadují při registraci zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč na účet věřitelské společnosti. V poslední době ale není problémem na trhu půjček najít i SMS půjčku bez 1 Kč. Jedná se například o půjčky Ferratum, CreditOn nebo Půjčkomat. Většinou je takováto rychlá půjčka před výplatou poskytována bez zbytečného papírování a u některých společností i bez nahlížení do registrů dlužníků.

Půjčky od soukromých investorů

Součástí nebankovního sektoru jsou také tzv. soukromí investoři - tedy osoby, které za úplatu půjčují své volné finanční prostředky. Tito soukromníci zpravidla doklad o příjmech nevyžadují a peníze poskytnou velmi rychle. Snadná dostupnost půjček od soukromých osob je ale vyvážena vysokým úrokem a dalšími riziky.

Nebankovní americké hypotéky

Požadujete-li vyšší částky než jen několik tisícikorun a nechcete-li se zaobírat prokazováním svých výdělků, existuje zde možnost výhodného, levného a poměrně bezpečného úvěru v podobě nebankovní americké hypotéky. Jedná se o půjčku s ručením nemovitostí ve výši 100 000 až několik miliónů korun, na kterou se specializují některé nebankovní firmy. Za všechny jmenujme například společnosti Vitacredit nebo Acema.

Ručení za půjčku

Menší částky jsou často půjčovány zcela bez ručení. U větších částek se můžeme setkat s různými typy ručení za poskytnutou půjčku. V případě amerických hypoték dlužník ručí nemovitostí - dojde k zápisu zástavního práva ve prospěch věřitele do katastru nemovitostí. Druhým typem ručení je směnka. Směnka je cenný papír, ve kterém se dlužník zaváže, že bezpodmínečně uhradí v určitý den na daném místě částku uvedenou na směnce. Dalším typem ručení je přistoupení tzv. ručitele ke smlouvě. Ručitel je třetí osoba, která na sebe bere povinnost, že uhradí dluh v případě, že tak dlužník neučiní.


Infotip: Jste občanem Slovenska a hledáte informace o parametrech půjček a úvěrů na Slovensku? Navštivte stránky Univerzálna-Pôžička.sk