Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
4.500
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez registru a Solusu

Nabídky půjček a úvěrů na nás útočí doslova na každém rohu a získat běžnou půjčku není pro pracujícího člověka vůbec složité. Problém může nastat tehdy, pokud se dostaneme do prodlení se splátkami půjčky a situace vyústí v to, že se naše jméno ocitne v registrech dlužníků (např. v registru SOLUS). To pak znamená, že po několik let budeme mít prakticky nulovou šanci získat běžnou půjčku.

Jaké jsou možnosti získání půjčky bez registru a Solusu?

Půjčky se zástavou nemovitosti – americké hypotéky

Pokud vlastníte nemovitost – byt či dům, který můžete poskytnout do zástavy, máte dveře otevřené i k půjčce v řádu statisíců. Vše se odvíjí od hodnoty zastavované nemovitosti, ale obecně se dá říci, že nebankovní americká hypotéka – jak se tento typ úvěru nazývá – je pro lidi se záznamem v registrech velmi výhodným způsobem, jak získat poměrně levnou a spolehlivou půjčku.

Půjčky bez registru do 50000 Kč

Pokud nemovitost nevlastníte nebo svoji střechu nad hlavou nechcete dát do zástavy, můžete využít některou ze specializovaných půjček bez ručení nemovitostí. Příkladem půčky bez registrů až 50 000 Kč je půjčka Tommy Stachi – ta je určena pro žadatele s pravidelným příjmem, kterým kvůli "jednomu škobrtnutí" běžné instituce půjčku nedají.

SMS půjčky bez registru ihned

Pokud potřebujete půjčit malou částku na krátké období - řekněme 10 000 – 15 000 Kč na dobu do 30 dnů, můžete využít některou z malých SMS půjček bez kontroly registrů - velmi oblíbené jsou tzv. "půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop každému". Sice zdaleka ne všechny SMS půjčky jsou bez nahlížení do Solusu, ale najdou se takové, které jsou tolerantní i k žadatelům s registry.

Everyday+

Příkladem malé SMS půjčky bez kontroly registrů je půjčka Everyday Plus, prostřednictvím níž můžete získat až 12 000 Kč na dobu až 62 dní. Stačí se jen zaregistrovat, potvrdit svůj email a zadat osobní údaje. Po dokončení žádosti mohou být peníze ihned odeslány na Váš účet.

Podobné půjčky:
Americké hypotéky bez registru
Půjčka na auto bez registru
Konsolidace půjček bez registru