Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
12.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez registru a SOLUSu

Nabídky půjček a úvěrů na nás útočí doslova na každém rohu a získat běžnou půjčku není pro pracujícího člověka vůbec složité. Problém může nastat v případě, že se dostaneme do prodlení se splátkami půjčky a situace vede k tomu, že se naše jméno ocitne v registrech dlužníků (např. v registru SOLUS). To pak znamená, že po několik let budeme mít velmi omezenou šanci získat běžnou půjčku.

Je ale možné získat půjčku bez registru a SOLUSu? Kdo takový úvěr nabízí a za jekých podmínek?

Půjčky se zástavou nemovitosti – americké hypotéky

Pokud člověk vlastní nemovitost – byt či dům, který může poskytnout do zástavy, má dveře otevřené i k půjčce v řádu statisíců korun. Vše se odvíjí od hodnoty zastavované nemovitosti, ale obecně je možné říci, že nebankovní americká hypotéka – jak se tento typ úvěru nazývá – je pro lidi se záznamem v registrech možností, jak získat poměrně levnou a spolehlivou půjčku.

Půjčky bez registru i do 50.000 Kč

Pokud zájemce se záznamem v registrech nemovitost nevlastní nebo svoji střechu nad hlavou riskovat nechce, může využít některou ze specializovaných půjček bez ručení nemovitostí. Příkladem půčky bez kontroly registrů ve výši až 50 000 Kč je půjčka EverydayPlus od společnosti OPR Finance. Úvěr je určen pro žadatele s pravidelným příjmem a je ochoten tolerovat menší finanční "zaškobrtnutí" z minulosti. Jeho splatnost je 62 dní až 80 měsíců a může fungovat i jako tzv. revolvingový úvěr.

SMS půjčky bez registru "ihned"

Pokud si klient potřebuje půjčit malou částku na krátké období - řekněme 10 000 – 15 000 Kč na dobu do 30 dnů, může využít některou z malých SMS půjček bez kontroly registrů - velmi oblíbené jsou tzv. "půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop". Sice zdaleka ne všechny SMS půjčky jsou bez nahlížení do Solusu, ale najdou se takové, které jsou tolerantní i k žadatelům s registry.

Mám zápis v registrech?

Pokud si nejste jisti, zda máte či nemáte (negativní) zápis v registrech, je možné o výpis z registru požádat. Informace o výpisu z registrů NRKI a BRKI jsou dostupné na adrese kolikmam.cz/sluzby/vypisyzregistru/. O výpis ze SOLUSu lze žádat písemně nebo pomocí SMS zprávy (více na smsvypis.cz/sms-vypis/) Výpis z registrů je zpravidla zpoplatněn částkou v rozmezí přibližně 100 - 200 Kč.(Aktualizováno 8.8.2019)

Podobné půjčky:
Americké hypotéky bez registru
Půjčka na auto bez registru
Konsolidace půjček bez registru