Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
12.000
4.500
4.500
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčkomat.cz - půjčky pro všechny

SMS půjčky neboli půjčky do výplaty jsou velmi oblíbeným typem dostupných nebankovních úvěrů. Není proto divu, že se každou chvíli objeví nějaká nová SMS půjčka – jako například Půjčkomat.cz

PŮJČKA do 15 minut – žádejte online hned teď!

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte PŮJČKU IHNED
až 4500 Kč na 1 – 30 dní. Bez dokladů, vyřízení do 15 minut.

Na Půjčkomatu si můžete půjčit 500 až 10000 Kč na dobu 5 – 31 dní, při opakovaných žádostech může být půjčená částka až 20000 Kč. Částku a dobu splatnosti si volíte pomocí jednoduchých "šoupátek" a pod nimi se Vám ukazuje, kolik Vás půjčka bude stát a dokdy ji musíte splatit. Vše je jasné a přehledné.

Nejdříve se zaregistrovat

Abyste na Půjčkomat.cz o půjčku mohli požádat, budete se muset nejprve zaregistrovat pomocí registračního formuláře. Není to nic složitého a zabere to jen chviličku. V registračním formuláři zadáte své údaje a pak už můžete přistoupit k žádosti o půjčku.

Pro koho je půjčka určena

Pro získání úvěru na Půjčkomat.cz nebudete potřebovat doklad o Vašem příjmu. Půjčka je tedy vhodná i pro lidi, kteří pobírají pouze sociální příspěvky, mají příjem minimální nebo takový, který nelze doložit. Jedná se tedy o půjčku pro nezaměstnané, studenty, matky na mateřské dovolené, důchodce a seniory nebo třeba začínající podnikatele. Podmínkou je pouze věk nad 18let, občanství ČR a čistý registr dlužníků.

Půjčkomat.cz - peníze rychle

Kromě toho, že je půjčka na Půjčkomat.cz snadno dostupná, je také velmi rychlá. Už za pár minut od podání žádosti budete vědět, zda Vaše žádost byla schválena, a pokud ano, peníze Vám budou obratem zaslány na Váš účet.

Náš tip: Výhodnou půjčku na cokoliv od 20 000 Kč bez ručitele a zástavy žádejte online zde.
Půjčka je vhodná i pro žadatele s nízkými příjmy.Podobné půjčky:
Půjčka Credit Money
Půjčka Vata online