Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka před výplatou 1000: lze na účet i hotově

Může se to přihodit každému – je pár dnů do výplaty a na účtu ani koruna, v horším případě vyčerpaný kontokorent. Mnohdy by nám stačilo jen relativně málo - třeba tisíc korun, abychom těch pár dnů přežili. Kde hledat vhodnou půjčku před výplatou?

Ferratum, Credit Money, ViaSMS

Půjčky před výplatou patří do kategorie malých krátkodobých nebankovních půjček. Někdy se jim říká také SMS půjčky– některé společnosti umožňují žádost přes SMS zprávu. První u nás s tímto typem půjčky přišla jako první společnost Ferratum, později to byly například ViaSMS, CrediON, Kredia, Credit Money a stále přibývají další nové SMS půjčky.

Splatnost bývá 30 dnů

Základní princip je u všech těchto úvěrů stejný – dostanete půjčku na období před výplatou – maximálně 30 dní, a z další výplaty půjčku splatíte (včetně příslušného poplatku za půjčku). Výše půjčky před výplatou je 1000, 2000, 3000, 4000 nebo 5000 Kč, u některých společností lze žádat i o 6000, 7000, 8000, 9000 nebo 10000 Kč. V poslední době se začínají objevovat i půjčky před výplatou 15000 Kč.

Žádost

O půjčku se žádá – jak už bylo řečeno – SMS zprávou, anebo ještě pohodlněji pomocí on-line formuláře na internetu. Po odeslání formuláře bude obratem Vaše žádost posouzena a vy se ihned dozvíte, zda na půjčku máte nárok. Pokud ano, stačí Vám jen počkat si, až peníze přijdou na Váš bankovní účet.Půjčka na složenku

U některých společností je první půjčka zaslána složenkou, takže získání peněz může zabrat i několik dní, ale u druhé půjčky si můžete zvolit peníze na účet – tedy rychle. Půjčka na složenku vyhledávají například ti, kteří běžný účet nevlastní, nebo ho mají postižený exekucí.