Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
4.500
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nabídky a poptávky půjček – inzerce zdarma

Nabízíte či poptáváte nějakou bankovní či nebankovní půjčku a nevíte, kam danou poptávku nebo nabídku vložit?

Přesně k tomuto účelu slouží tak zvané inzertní portály půjček zdarma, kde se setkává nabídka s poptávkou a uživatelé si tak mezi sebou „vyměňují své nabídky a služby“.

Na inzertních portálech najdete nabídky z celé ČR od nebankovních i bankovních společností formou inzerce půjček zdarma.

Poskytování půjček

Pokud jste v roli poskytovatele půjček, ve většině případů se stačí zdarma zaregistrovat a můžete poskytovat Vaše služby široké veřejnosti zákazníků! Kromě široké nabídky půjček a úvěrů se můžete snažit jednotlivé produkty přiblížit a poradit jak se co nejlépe vyhnout úvěrovým podvodníkům a lichvářům, kterými je internet přeplněn. Inzerce půjček je dostupná na internetových portálech můžete ve většině případů zcela zdarma. Pro finanční poradce, kteří inzerují častěji je vhodná registrace, která umožnuje aktualizaci a úpravu již přidaného inzerátu.

Půjčky od soukromého investora

Pokud tedy sháníte co nejvýhodnější půjčku bez registru ihned a nemůžete najít solidní firmu nebo soukromého investora, který by vám nabídnul půjčku na směnku, inzertní portál může být tím správným místem, kde naleznete to, co hledáte.

Široká nabídka půjček

Díky inzertnímu serveru si můžete vybrat z velmi široké nabídky půjček. Inzerce od soukromých investorů, bez potvrzení o příjmu, inzerce půjček podle krajů, měst, maximální výše půjčovaných peněz - vše je přehledné a na jednom místě.

Přehledný výběr půjček podle výše úvěru si lze vybrat na následujících odkazech:

  1. Do 10.000 Kč
  2. Do 100.000 Kč
  3. Nad 100.000 Kč

A samozřejmě si kromě čtení nabídek můžete také vytvořit vlastní poptávku. Vytvořte si inzerát zdarma a poptejte rychlou hotovostní půjčku bez problémů, bez poplatků předem a jednoduše do 24 hodin.

Bestpůjčka.cz

Jedním z nebankovních úvěrů je například Bestpůjčka.cz, vhodná pro důchodce, zaměstnance a osoby samostatně výdělečně činné. Půjčit si můžete maximálně 170000 Kč na 7 roků.