Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Top půjčky květen 2016:
12.000
4.500
4.500
250.000
Půjčky do 15 minut
Bez doložení příjmů, bez registrů
Finanční rady a tipy

Chci peníze, chci si půjčit peníze

V životě jsou různé okamžiky, někdy lepší, někdy horší. Když přijdou ty druhé a člověk třeba nemá ani na zaplacení složenek, řekneme si: "chci peníze" nebo " potřebuji peníze ihned"! Kdo nám v takovéto situaci půjčí?

Získat půjčku není v dnešní dobe zase takový problém - otázkou je, za jakých podmínek úvěr dostaneme, od koho a na co si máme dát pozor, abychom někomu nenaletěli.

Chci peníze - kdo mi půjčí?

Předně záleží na tom, jaká je Vaše tzv. bonita - tedy kolik vyděláváte a jak jste zajištěni. Pokud máte bonitu dobrou - vyděláváte dost - ale zrovna Vám jenom došly peníze, není to vcelku žádný problém. Zde se dá uvažovat o nějaké výhodné bankovní půjčce.

Většina lidí, kteří si chtějí půjčit peníze, jsou ale na tom o něco hůře. V dnešní době je mnoho lidí nezaměstnaných, bez příjmů a v podobné situaci jsou i ženy na mateřské dovolené. A to ani nezmiňujeme důchodce...

Chci peníze na ruku ihned

Pro lidi, kteří nemohou doložit své příjmy, nebo mají příjmy malé, je situace těžší. Přijít do banky a říct "chci peníze" tady asi zrovna nebude to nejúčinnější. Jiná situace je ale třeba u nebankovních společností, případně u soukromých osob. I když zrovna u soukromníků bychom měli být na pozoru - soukromé půjčky jsou někdy poměrně riskantní záležitost.

U osvědčených nebankovních společností ale záruku solidního jednání máme, a pokud si řádně přečteme smlouvu o půjčce, nemělo by nás nic překvapit.


Náš tip: Žádejte půjčku bez doložení příjmů4 500 Kč ihned na účet. Žádné zbytečné papírování, registry jsou tolerovány. I pro studenty, důchodce, ženy na MD. Vyřízení během 5 minut.