Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka jednoduše a rychle

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


19.8.2015

Ne každý má takovou výplatu, aby z ní mohl zaplatit výdaje, s kterými v rodinném rozpočtu nepočítal. Chybí vám finanční rezerva na takové situace? Musíte uhradit částku za složenku nebo pokutu za dopravní přestupek?

Pak vás zachrání Rychlá půjčka před výplatou, kterou si můžete sjednat u nebankovních společností.

Rychlý schvalovací proces

Rychlá půjčka před výplatou dostává svému názvu. Peníze obdržíte během okamžiku na váš účet. A jak si ji můžete sjednat? Nemusíte chodit na pobočku, půjčku lze vyřídit velice jednoduše přes internet. Vyplníte online žádost, kam vypíšete pouze nezbytné údaje a poté je vaše žádost zpracována úvěrovým pracovníkem společnosti. Ten vás zkontaktuje přes telefon, zodpoví vaše otázky a sdělí, zda vám půjčka byla schválena.

Požádejte o půjčku ještě dnes

Nemusíte dokládat výši vašeho měsíčního příjmu a půjčit si můžete od pár set až po tisíce korun. Rychlou půjčku před výplatou splatíte do 30 dnů z vašeho účtu nebo prostřednictvím složenky. Půjčka je poskytována nejen zaměstnaným lidem, ale také ženám na mateřské dovolené, OSVČ s nepravidelným příjmem a důchodcům.

Záznam v registru není překážkou

Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze využijete. Ke všemu nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků, jak je obvyklé u bank. Stačí, když budete mít u poskytovatele půjček splaceny předchozí závazky. Žádné jiné podmínky nemusíte splňovat. Využijte této půjčky k řešení vaší nepříznivé finanční situace před výplatou!