Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
12.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Existuje půjčka na exekuci bez zástavy?

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

13.2.2014

V momentě, kdy otevřete dopis od exekutora, se často zhroutí sen o pohodlném a klidném životě. Stáváte se "psancem", který má méně práv než mnohý zločinec. Exekutor může kdykoliv vstoupit do vašeho bytu, může zabavit jakýkoliv domácí spotřebič a určitě již zablokoval všechny účty v bance.

Pokud nemáte nějaké jiné zdroje, jste najednou zcela bez prostředků. Jak Vám v této situaci může pomoct tzv. půjčka na exekuci?

Prodej majetku pod cenou

Vrácení prostředků v exekuci není tak nepříjemný problém jako vzniklé ztráty. Ty mohou dosáhnout násobků dluhu. Exekuce dokáže zlikvidovat vysoké hodnoty vaší nemovitosti, nábytku, elektroniky, auta i rodinných šperků. Dražby jsou posledním řešením a podle toho také vypadají. Majetek se často prodává za zlomek hodnoty. Přitom byste rychlým řešením mohli zabránit škodám, vyplatit sebe a svůj majetek, případně prodat věci daleko výhodněji.

Vyplacení dluhů

Rozumný člověk se snaží minimalizovat škody. Ani s exekutorskou výzvou v ruce není ještě pozdě. Splacení dluhů se nevyhnete, ale můžete dosáhnout mnohem lepších podmínek. Když dobrovolně splatíte svůj závazek, nejsou náklady exekuce tak vysoké. Zákon pamatuje na dobrovolné splacení dluhu a snížení nákladů. Můžete tak ušetřit desetitisíce korun. Půjčka na exekuci zabrání skutečně vysokým škodám a mnohdy také nekonečným starostem.

Nárůst dluhu

Raději si půjčit na několik let, než vidět televizor za 50.000 Kč, jak se prodává známým exekutora za 2.000 Kč. Nebo přijít o auto za 500.000 Kč dražbou v hodnotě 20.000 Kč. Dlužníky většinou exekuce zcela zruinuje. A přitom existuje dobré řešení. Jen je potřeba najít trochu odvahy. Ušetřené peníze za to opravdu stojí. Platit pět let kolem 5.000 Kč měsíčně a zbavit se tak dluhu nad 200.000 Kč je přece mnohem výhodnější, než na takovém dluhu prodělat milion.

Půjčka je řešením

Začátek exekuce vyžaduje rychlost jednání. Je třeba ihned začít shánět prostředky pro záchranu majetku. Exekutor i věřitel chtějí svoje peníze a chtějí co nejvíce vydělat. Zbavit se jich a jejich přehnaných nároků není nikterak složité. Zajímavá půjčka na exekuci znamená odvrácení škod a zaplacení dluhu. Přitom si rozložíte splátky na mnoho let, uvolníte bankovní účty, můžete disponovat s majetkem a brát plnou výplatu. Využijte výhodné půčky na exekuci, než přijdete o všechno.

Osobní bankrot

Řešením vaší situace by mohl být osobní bankrot, což je proces, kdy po pět let splácíte stanovené splátky podle splátkového kalendáře. Potom dochází k oddlužení, zbytek dluhu se promine. Během těchto pěti let musíte splatit minimálně 30% dluhů.