Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Malá půjčka před výplatou na 30 dní

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou na 30 dnů je dostupná v nabídce menších nebankovních společností. Je určena právě pro překonání kritického období před výplatou a její výše bývá od 1000 Kč až po 10000 Kč, výjimečně to u některých společností může být i 15000 Kč.Půjčka před výplatou do 30 dnů – on-line žádost

O tuto půjčku lze žádat většinou on-line žádostí na stránkách dané společnosti, která půjčku poskytuje, v některých případech to jde také SMS půjčkou z Vašeho mobilního telefonu. Půjčky bývají velmi rychlé – žádost je obratem posouzena a je-li je půjčka schválena, jsou peníze okamžitě zasílány na bankovní účet, který jste uvedli v žádosti. Po odeslání peněz je také na Vaši adresu zaslána faktura s přesnými údaji, kdy a jak půjčku uhradit.

Půjčka na cokoliv bez příjmu

Půjčku můžete samozřejmě použít na cokoliv – nikdo se Vás na účel použití peněz ptát nebude. Nebudete potřebovat ručitele ani zástavu. Co je ale ještě podstatnější, je fakt, že většina půjček před výplatou do 30 dnů je bez dokladování Vašich příjmů. V žádosti jen vyplníte přibližnou výši Vašich příjmů, a žádost odešlete. Ale nemusíte nic zkreslovat – půjčky jsou dostupné i pro žadatele s nízkými příjmy – studenty, důchodce, ženy na mateřské apod.

Půjčka před výplatou do 30 dnů – prodloužení splatnosti

Důležité je půjčku včas uhradit – lze ji splatit kdykoliv před termínem splatnosti, ale nejpozději v den splatnosti musí být částka zaplacena. Pokud byste se dostali do potíží, můžete si splatnost zpravidla za poplatek prodloužit o týden nebo dva.Podobné půjčky:
Půjčka před výplatou na účet
Půjčka do výplaty