Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez registrů dlužníků a zástavy

Stát se to může každému – člověk si vezme půjčku, pak ale přijde finanční krize, ztráta zaměstnání nebo zvýšené měsíční náklady a to znamená problémy se splácením. Přitom jedna či dvě opožděné splátky už může znamenat záznam v registrech dlužníků. I když pak půjčku řádně splatíte, registry Vás budou ještě dlouho pronásledovat při jakékoliv žádosti o půjčku.

Půjčky bez registrů s ručením nemovitostí

Ti, kteří mají ve svém vlastnictví nemovitost – byt nebo rodinný dům – mohou požádat o půjčku bez registru s ručením nemovitostí. Tzv. nebankovní americká hypotéka je výhodná a dostupná půjčka na cokoliv a pro lidi se záznamem v registrech dlužníků je to pravděpodobně optimální řešení. Většina lidí pravděpodobně takovouto možnost nemá, anebo nechce riskovat, že by v případě dalších problémů se splácením mohli přijít o střechu nad hlavou. Jaké jsou tedy možnosti půjček bez registru a ručení?

Půjčky bez nutnosti zástavy nemovitosti

V oblasti půjček do 50000 Kč poskytuje půjčky bez registru a bez ručitele například společnost Tommy Stachi. Tato půjčka je udělována ve výši 3 tisíce – 50 tisíc Kč s dobou splatnost 12 – 18 měsíců. Je určena pro žadatele s doložitelným příjmem. Půjčka bez příjmu, které je k registrům tolerantní, je například půjčka Zaimo. Je poskytována v bezhotovostní formě ve výši 15 000 – 108 000 Kč a má dobu splatnosti 12 až 48 týdnů.

Malé půjčky do výplaty bez registru

Z oblasti malých okamžitých půjček do výplaty bychom do kategorie půjčky bez registru a bez ručení mohli zařadit například SMS půjčku Feratum.


Tip: Informace o malých půjčkách do výplaty ve výši 1000 - 10000 Kč se můžete dozvědět zde.