Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky do 10000 bez registrů

Někdy se to zkrátka všechno semele tak, že v peněžence ani na účtu nemáme ani korunu a do výplaty zbývá dlouhých „14 dní“. Pokud máte kamaráda nebo známého, který Vás založí, tak máte vyhráno, pokud se Vám ale se svými problémy nechcete nikoho obtěžovat, budete se muset obrátit na některou z půjček.Pro žadatele se stálým příjmem a s čistými registry je to situace o poznání lehčí než pro někoho, kdo zápis v registru má. Dá se vůbec sehnat rychlá půjčka 10000 Kč bez registrů? Pokud ano – kdo nám ji poskytne a za jakých podmínek?

Nebankovní půjčky s registry i bez

Nebankovní půjčky se vyznačují lepší dostupností než půjčky bankovní, ale tato dostupnost má u většiny nebankovních institucí svoje hranice. A většina nebankovních poskytovatelů půjček o žadatele se zápisem v registrech zájem nemá. Nicméně i zde funguje „neviditelná ruka trhu“ a této situace využívají některé nebankovní společnosti, které se specializují právě na žadatele se zápisem v registrech dlužníků.


Bez registrů, ale s vyšším úrokem a RPSN

Získat rychlou půjčku 10000 bez registrů – třeba ještě dnes – tak u těchto firem není vůbec problémem. Je nutno ovšem zmínit, že tato dostupnost je vyvážena vyšším úrokem a RPSN, v některých případech je nutné také podpis směnky.

Tommy Stachi, Zaimo, Ferratum

Půjčky bez registru poskytuje v České republice například společnost Tommy Stachi (půjčit si můžete 3000 – 50000 Kč na 12-18 měsíců), tolerantní k registrům bývá také půjčka Zaimo, z malých půjček do výplaty na účet můžeme jmenovat například Ferratum.

Tip: Informace o malých půjčkách do výplaty ve výši 1000 - 10000 Kč se můžete dozvědět zde.