Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Srovnání kreditních karet podle parametrů

Na úvěrovém trhu je kreditní karta zajímavým a pohotovým nástrojem k zajištění finanční hotovosti. Dobře vybraná karta znamená nejen jistotu, že máte peníze kdykoliv k dispozici, ale také můžete šetřit a využívat mnoha dalších výhod. Proto je výběr správné kreditní karty základním a důležitým prvkem vašich budoucích úspor.Orientace na trhu

Nabídek na získání platební karty s úvěrem je mnoho. Každá má jiné podmínky a jiné způsoby použití. Ani odborník by se bez internetového porovnání různých typů neorientoval v nabídce. Proto existuje produkt kreditní karty srovnání, který vyhodnotí poptávku a určí nejlepší a hlavně nejvýhodnější kreditní kartu. Rozdíl v platbách může být znatelný. Mnohdy dosahují úspory při správném výběru až 30 % použité hotovosti.

Druhy kreditních karet

Debetní karta slouží jen k čerpání vlastních prostředků. Je spíše pomocníkem při elektronických platbách na internetu a výběrech hotovosti v bankomatech. Ulehčuje způsob placení a získávání hotovosti. Kreditní karta naopak není vázána na objem prostředků a je úvěrem, který se jejím prostřednictvím čerpá. Tím se stává finanční rezervou. Hodně záleží na výši úvěru, procentech a způsobu zpoplatnění kreditní karty a splácení prostředků.

Vybrat si nejlepší řešení

Nikdo nemá čas ani dostatek informací k porovnání všech kreditních karet na trhu. Jen kalkulačka - kreditní karty srovnání je tím správným nástrojem k ušetření peněz, nervů a hlavně k jistotě nejlepší nabídky. Nechte si porovnat celou škálu kreditních karet a jen zadávejte svoje požadavky. Nic není zadarmo, ale ušetřit měsíčně několik set korun na vedení karty, vydání, schválení a doručení, nejsou zrovna malé položky.

Nejlepší na trhu

Mnohé nabídky tvrdí, že jsou nejlepším řešením. Určitě obsahují řadu detailních výhod, které můžete využít. Ale kreditní karty srovnání je jediným řešením, které skutečně vybere produkt, co se hodí zrovna vám. Někdo víc nakupuje, někdo používá často mobilní telefon a jiný chce zlevnit platby za energie. Různé karty tak nabízejí slevy na konkrétní platby. Kreditní karty srovnání vám proto vybere správný produkt, který byste sami těžko nalezli. A tím zajistí návratnost úvěru a zvýhodní vaše běžné platby.Info: Zajímají vás podrobnější informace o parametrech kreditních karet? Chtěli byste vědět, jak zacházet s kreditkou, aby vám byla dobrým sluhou? Navštivte informační web Univerzální-Půjčka.cz a dozvíte se víc.