Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


13.7.2014

Někdy čas tak rychle ubíhá, že si ani neuvědomujete splatnost svých závazků. A když se objeví problém, člověk bez peněz začne zmatkovat. Finanční nedostatek způsobuje často nepříjemné a velké problémy. A přitom existuje jednoduché a elegantní řešení - krátkodobá půjčka do 5000.

Co je to 1000, 2000, 3000, 4000 nebo 5000 v dnešní době? Maličkost, která když chybí, tak pěkně pocuchá nervy. Pokud se bojíte, že takovou částku nemůžete získat, tak se mýlíte. I těch pět tisícových nebo jednu pětitisícovou bankovku můžete mít ihned na účtu. Zvládnete je získat během několika minut.Jednoduché řešení

Půjčit 5000 Kč není pro některé nebankovní společnosti problém. Dostatek prostředků znamená jistotu, že nepřijdou problémy. Získání půjčky je prosté a jednoduché. Stačí vyplnit krátký dotazník na internetu, zavolat na bezplatnou linku nebo prostě použít mobil a poslat SMS. K půjčení až 5000 korun není víc třeba.

Rychlost půjčení

Kromě výhod s jednoduchostí, mají krátkodobé půjčky na účet také další výhodu. Jsou nesmírně rychlé. Od žádosti většinou uběhne několik minut a peníze se převádějí na váš účet. A na účet jsou připsány stejně rychle. Máte tak k dispozici hotovost, kterou jste ani neočekávali, že získáte. Přitom jste nemuseli ukazovat výpis z bankovního účtu, shánět ručitele ani obstavit dům.

První půjčka zdarma

Konkurence v oblasti malých nebankovních půjček je dnes vysoká, a tak se společnosti, které tyto malé úvěry poskytují, snaží nalákat klienty na některé výhody. U řady z nebankovních firem je tak dnes možné získat při první žádosti krátkodobou půjčku bez poplatků a s nulovým úrokem. Jako příklad takovéto půjčky můžeme jmenovat například Zaplo nebo NetCredit.


Tip: Informace o malých půjčkách do výplaty ve výši 1000 - 10000 Kč se můžete dozvědět zde.