Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Česká pojišťovna - člen skupiny Generali

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Česká pojišťovna, a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.ceskapojistovna.cz.


7.7.2014

Česká pojišťovna spadá pod Generali PPF Holding, která je jednou z největších pojišťovacích skupin ve střední a východní Evropě.

Skupina Generali vznikla v roce 1831 a působí v oblastech pojišťovnictví, finančnictví a bankovnictví. V současné době má klienty ve více než 60 zemích světa.

Obdivuhodná historie

Česká pojišťovna se pyšní více než 185letou tradicí a její činností je poskytování životního a neživotního pojištění. I v dnešní době zůstává největší pojišťovnou v České republice a její výsadní postavení neohrozilo ani zavedení konkurenčního prostředí v roce 1991.

Široká nabídka pojistných produktů

U této pojišťovny se mohou pojistit nejen individuální klienti, ale i malé, střední a velké podniky. Využít mohou životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění majetku, pojištění zvířat či pojištění finančních rizik.

Jaké konkrétní produkty si můžete sjednat?

Životní pojištění Multirisk 2014

Získáte finanční jistotu při složitých životních situacích a možnost přizpůsobit si pojištění Vaší momentální životní situaci. Pojistěte celou rodinu, a to až 9 členů, a plaťte jen jedno pojistné. Pojištěním získáte zajištění rodiny v případě nemoci, zranění, pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání i ztrátě živitele. Součástí pojištění je zdravotní a úrazová asistence. Můžete si také zajistit krytí hypotéky, leasingu či úvěru.

Pojištění psů a koček Mazlíček

Co říkáte na možnost získat komplexní ochranu pro svého psa nebo kočku? Pojištění Mazlíček Vám pomáhá snížit výdaje při nemoci či úrazu Vašeho zvířátka. Pojistit jej můžete na léčení úrazu nebo nemoci, proti uhynutí nebo utracení či proti odpovědnosti za škodu. Spoluúčast na náhradě škody je minimálně 30 % z náhrady škody.Název pojišťovny: Česká pojišťovna a.s.
Sídlo: Spálená 75/16, 113 04 Praha 1
Kontaktní email: info@ceskapojistovna.cz.
Web: http://www.ceskapojistovna.cz/